Print »  

Anykščiuose M. Starkus ir V. Radzevičius išpildė vaikystės svajonę: „Buvo verta kiekvienos minutės“

2018-11-09

Sekmadienio rytais TV3 žiūrovai neišėję iš namų gali keliauti po Lietuvą. Laidų cikle „Aplink Lietuvą. Miestai“ pasakojama apie dešimt Lietuvos miestų. Garsiausi šalies keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kartu su Turizmo departamentu šį kartą lankysis Anykščiuose. 

Keliautojai nepraleis progos aplankyti Puntuko akmenį – vieną iš dviejų didžiausių Lietuvos akmenų. Taip pat išbandys ir nuotaikingas pramogas vasaros rogučių trasoje. Sužvarbę keliautojai vyks ragauti... keptos arbatos ir net kiaulpienių kavos. Pailsėję klaidžios Anykščių labirintų parke.

 

„Anykščiai yra viena iš tų vietų Lietuvoje, kurią kiekvienas Lietuvos pilietis bent kartą gyvenime turėtų aplankyti. Miestas pasikeitęs, jame gausu įvairių paslaugų. Gali daug ką pamatyti, yra kur apsistoti“, – kalbės V. Radzevičius.

 

Ką veikti Anykščiuose keliautojai nusprendė pasinaudoję turizmo informacijos centro puslapiu „InfoAnyksciai.lt“. Anykščiuose yra daug naujų vietų, kurias M. Starkus ir V. Radzevičius panoro aplankyti ir išbandyti.

 

Viena iš tokių pramogų – Anykščių šilelio Medžių lajų takas. Tai - pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti sulig medžių viršūnėmis. „Lajų takas įspūdingas. Vaizdai, kurie atsiveria einant juo, labai gražūs. Visais metų laikais čia gražu. Vertas dėmesio objektas“, – įspūdžiais dalinsis V. Radzevičius.

 

„Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai išbandys dar vieną pramogą – Anykščių šilelio eko basų kojų taką. Tai - visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama tik basomis. Ir nors oras nelepins, tačiau ši pramoga keliautojams, nusispyrusiems batus, paliks puikų įspūdį.

 

M. Starkus ir V. Radzevičius taip pat leisis į išvyką siaurojo geležinkelio traukinuku. Keliautojai nepraleis progos patys sėsti prie „siauruko“ vairo. „Mes – patyrę vairuotojai: ir motociklą, ir automobilį, ir traktorių vairavę. Tačiau mašinvežio niekada nesamę vairavę. Bet ateina pirmi kartai. Visada jais žavimės, džiaugiamės ir branginame. Buvo verta kiekvienos minutės“, – kalbės M. Starkus.

 

„Man nuo vaikystės garvežys siejasi su kelionėmis, keliu, žiūrėjimu į bėgius, į tolumą. Kelias veda ir nežinai, kur jis baigsis. Traukia mašinisto romantika, traukiniai vilioja. Kai buvau mažas berniukas, svajojau apie įvairias specialybes. Vienu metu labai norėjau būti garvežio mašinistu. Šiandien mano svajonė išsipildė. Pojūčiai įdomūs ir aštrūs, netrūko adrenalino“, – džiaugsis V. Radzevičius.

 

„Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3 televiziją!

 

Projektas Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0003 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas vietinio turizmo rinkoje“ finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR biudžeto lėšų.

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.