Print »  

Dėl sprogimo Antalijoje

2016-10-25

Valstybinis turizmo departamentas, remdamasis Užsienio reikalų ministerijos ir kelionių organizatorių, vykdančių keliones į Turkijos kurortus, informacija, neturi duomenų apie galimai Antalijoje nukentėjusius lietuvius.

Sprogimas įvyko Antalijos pramonės ir prekybos rūmų automobilių stovėjimo aikštelėje, pranešama apie sužeistuosius. Iš Pramonės ir prekybos rūmų bei aplinkinių pastatų evakuojami žmonės.

Tai greičiausiai ne teroristinis išpuolis, nes vyko ne turistų lankomoje zonoje.

Lietuvos piliečiai nelaimės atveju dėl konsulinės pagalbos gali kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją visą parą veikiančiu telefonu +370 5236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt. Lietuvos ambasados Turkijoje kontaktai: tel. +90 312 447 07 66, el. paštas am.tr@urm.lt.
 
Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijos dėl vykimo į Turkiją nekeičiamos: čia.
 
Valstybinis turizmo departamentas seka situaciją, palaiko ryšį su ambasada ir kelionių organizatoriais.
 
Artimiausiu laiku planuojančių kelionę į Turkiją žiniai, užsakomieji reisai nėra atšaukiami.
 
Šalyje esantiems turistams patariame palaikyti ryšį su savo kelionių organizatoriais. Taip pat atidžiai stebėti saugumo situaciją vietoje,  vengti viešų erdvių, ypač demonstracijų, ir išlikti budriems. Rekomenduojame atidžiai sekti vietos valdžios institucijų rekomendacijas ir nurodymus ir jais vadovautis. 75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.