Print »  

Į pasaulio turizmo žemėlapį – septynmyliais batais

2017-09-27

„Lietuvos turizmo sėkmė yra mūsų visų. Ačiū už tai, ką turime šiandien!“. Pasaulinės turizmo dienos proga Turizmo departamentas turizmo bendruomenei siunčia net 54 „ačiū“. 

 „Šventinė diena – puiki proga prisijungti prie Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos atvirlaiškių kampanijos „Ačiū“. Išties tik bendromis visų mūsų pastangomis į pasaulio turizmo žemėlapį Lietuva įsiveržė septynmyliais batais – turistų skaičiaus augimu pirmaujame Europos Sąjungoje, o turizmo sektoriaus poveikis šalies ekonomikai didėja kasmet. „Ačiū“ yra mažiausiai, ką galime ištarti prisidėjusiems prie Lietuvos turizmo sėkmės istorijos kūrimo“, - mano laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

 

53 padėkos už indėlį ruošiantis švęsti atkurtos Lietuvos šimtmetį keliaujant po šalį skirta visiems turizmo informacijos centrams.

 

Dar viena padėka skries buvusiam Jungtinių Tautų Pasaulio Turizmo Organizacijos generaliniam sekretoriui Taleb Rifai. „Tai – žmogus, kuris rodė asmeninį dėmesį Lietuvai, jautėm jo palaikymą visoms mūsų iniciatyvoms – tiek pristatant Pasaulinį Gintaro Kelią, tiek šalies prekės ženklą „Lithuania. Real is Beautiful“. Norime, kad jis žinotų, kaip vertiname jo paramą mūsų mažiems, bet užtikrintiems žingsneliams siunčiant žinią pasauliui, kad esame turistams išties patraukli šalis“, - įsitikinusi I.Trakimaitė-Šeškuvienė.

 

Šiandien Turizmo departamentas skelbia ir Atvirų durų dieną objektuose, įtrauktuose į atkurtos Lietuvos šimtmečio maršrutą. Daugiau informacijos čia.

 

Startas kelionei po Šimtmečio Lietuvą duotas! Su Pasauline Turizmo diena!

 
 


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.