Print »  

INFORMACIJA TURISTAMS DĖL KELIONIŲ Į TUNISĄ

2015-03-19

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD), atsižvelgdamas į gaunamus turistų paklausimus dėl 2015-03-18 įvykusio teroro išpuolio Tunise, informuoja apie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) rekomendaciją dėl vykimo į šią šalį.

Departamentas informuoja apie 2015-03-19 URM rekomendaciją dėl kelionių į Tunisą, kurioje siūloma susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į tam tikras šalies dalis.

Naujausiais turimais duomenimis URM rekomendacijų tekste nurodytos vietovės Tunise, į kurias vykti nerekomenduojama, tačiau primename, kad situacija nuolat stebima ir jai kintant URM rekomendacijos gali būti vėl atnaujinamos.  Siūlome sekti informaciją URM interneto svetainėje www.urm.lt .

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad konkrečiu laikotarpiu galiojančias rekomendacijas Lietuvos piliečiams dėl buvimo tam tikroje užsienio valstybėje ar jos dalyje viešai skelbia URM, tačiau pažymėtina, kad URM tinklalapyje skelbiamos kelionių rekomendacijos yra tik rekomendacinio pobūdžio, o sprendimą, ar vykti į konkrečią valstybę, kiekvienu atveju turistai turi priimti patys, įvertinę visas aplinkybes. URM rekomendaciją dėl kelionių į Tunisą galite rasti adresu http://keliauk.urm.lt/index.php/salis/TN .

Turistai, sudarę sutartis kelionėms į Tunisą, dėl konkrečių sutarčių vykdymo ir kitos informacijos turi kreiptis į kelionių organizatorių ar pardavusį kelionių pardavimo agentą.75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.