Print »  

Kviečiame į kasmetinius mokymus gidams!

2017-11-13

 Lapkričio 29 d. Turizmo departamentas organizuoja kasmetinius mokymus gidams. Kviečiame dalyvauti!

 

 
LAIKAS
PROGRAMA
8:30 – 9:00

Dalyvių registracija

9:00 – 9:10
Sveikinimo žodis.
9:10 – 9:40

Lietuvos šimtmečio maršruto pristatymas /lektoriai VTD atstovė Rasuole Andrulienė, gidė Lina Dusevičienė/

9:40 – 10:10

Darbo specifika su turistais iš Azijos /lektorius VTD atstovė Olga Gončarova/

10:10 – 10:50

Nauji maršrutai Kaune /lektorė VšĮ “Kaunas IN” atstovė Ieva Jasaitytė/

10:50 – 11:20

„Lietuvos Kolumbas“ Radvila Našlaitėlis ir jo įamžinimo Vilniuje, Rotušės aikštėje, pristatymas /lektoriai gidai Donatas Juškus ir Tomas Staniulis/

11:20 – 12:00

Tautinė mažuma – totoriai. Maršrutų pristatymas /lektorius Lietuvos Totorių bendruomenės sąjungos atstovas Motiejus Jakubauskas/

12:00 – 13:00

Pertrauka

13:00 – 13:40

Gidų paslaugų teikimas: verslo liudijimas ir individuali veikla pagal pažymą /lektorė VMI atstovė Lina Šipkauskienė/

13:40 – 14:20

Gidų mokėjimų Sodrai pristatymas: asmenų, vykdančių individualią veiklą bei dirbančių įsigijus verslo liudijimą, mokesčių aktualijos /lektorė VSDFV Kauno skyriaus atstovė Džilda Dudonienė/

14:20 – 15:00

Mokslo, inovacijų ir technologijų pristatymas /lektorius MITA direktorius Kęstutis Šetkus/

15:00 – 16:00

Tarpukario architektūra Kaune. /lektorė architektė Jolita Kančienė/

16:00-17:00

Ekskursija „Tarpukario architektūra Kaune /Jolita Kančienė, Kaunas IN atstovai/

 

Mokymai vyks „Karininkų Ramovė“, A. Mickevičiaus g. 19, Kauno miestas

PASTABA: registracija baigta

Telefonas pasiteiravimui (8-626) 68307 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.