Print »  

Kvietimas žiniasklaidai. Turizmo sėkmingiausiųjų 2016 apdovanojimų ceremonija

2017-01-18

Šiemet pirmą kartą Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus apdovanoti tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. 

Šiemet jau 13 kartą bus apdovanojami Turizmo sėkmingiausieji. Pirmą kartą nugalėtojai 10-yje nominacijų buvo renkami balsavimu internetu. Viso šalies turizmo asociacijos ir turizmo profesionalai buvo atrinkę 30 kandidantų į nominacijas. Mėnesį trukusio balsavimo metu savo balsą atidavė net 11 tūkst. asmenų.

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu tradicinės vėtrungės bus įteiktos šiems nominantams:

1.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo produktas

2.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo ambasadorius

3.     Sėkmingiausias 2016 metų kelionių organizatorius

4.     Sėkmingiausias 2016 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjas

5.     Sėkmingiausias 2016 metų žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą

6.     Sėkmingiausia 2016 metų turizmo iniciatyva

7.     Sėkmingiausias 2016 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjas

8.     Sėkmingiausias 2016 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjas

9.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo informacijos/lankytojų centras

10. Sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos vietovė

Speciali nominacija bus įteikta už inovatyvumą.

 

Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus paskelbti penktadienį, sausio 20 d., 10 val. tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo metu.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Labai prašome iki sausio 19 d., 17 val., informuoti apie ketinimą dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje el.paštu gerda.butkuviene@tourism.lt . Jums bus išrašyti kvietimai į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO. 
Kviečiame Lietuvos turizmo specialistus dalyvauti Valstybinio turizmo departamento organizuojamose tarptautinėse turizmo parodose ir renginiuose, skirtuose Lietuvos turizmo galimybių, apimančių gamtos ir kultūros paveldo populiarinimą, pristatymui.

Tarptautinės turizmo parodos ir renginiai bus surengti siekiant tikslo, nustatyto 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonės Nr. 05.4.1-LVPA-V-812 „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ projektų finansavimo sąlygų apraše Nr. 1, patvirtintame Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2015 m. gruodžio 9 d. įsakymu Nr. 4-778 – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų lankomumą ir žinomumą, įgyvendinant remiamą veiklą – nacionalinių turizmo maršrutų, turizmo trasų ir prioritetinių turizmo produktų, apimančių kultūros ir gamtos paveldo objektus, rinkodarą.
 

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) rugpjūčio 25 d. kreipėsi į draudimo bendrovę „BTA Insurance Company“ SE filialą Lietuvoje (toliau – BTA), reikalaudamas išmokėti draudimo išmokas turistams, patyrusiems nuostolių dėl kelionių organizatoriaus UAB „Voyage-Voyage“ nemokumo.

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.