Print »  

Rytų Europos šalys – svarbios Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkos

2017-03-20

Šių metų pavasarį augančio Lietuvos turizmo sektoriaus galimybės bus pristatytos trims Rytų Europos šalims – Lenkijai, Ukrainai bei Baltarusijai. Pirmasis renginys kovo 28 d. įvyks Kijeve, Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje.  

Čia Valstybinio turizmo departamento, viešbučių ir SPA paslaugas teikiančių įmonių bei turizmo paslaugas teikiančių agentūrų atstovai pristatys Lietuvos kultūros ir gamtos paveldą, jo išskirtinumą bei patrauklumą Ukrainos gyventojams.

Siekiant apjungti istoriją ir modernumą, dėmesys bus skiriamas ne vien didžiausiems Lietuvos miestams, bet ir šalies regionams, kuriuose gausu išskirtinių gamtos bei kultūros paveldo objektų. Bus suteikta galimybė susipažinti ir su unikaliomis Baltijos auksu vadinamo Lietuvos gintaro SPA paslaugomis.

Planuojama, kad renginyje dalyvaus daugiau nei 70 Lietuvos ir Ukrainos atstovų, o mūsų šaliai atstovaus žinomos ir sukaupta gausia patirtimi pasidalinti galinčios įmonės.

Renginyje taip pat dalyvaus bei sveikimo žodį tars Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis bei Valstybinio turizmo departamento atvykstamojo turizmo vyr. specialistas Tomas Jackevič.

Antrojoje renginio dalyje taip pat vyks Kontaktų mugė, kurioje naujus ryšius užmegzti galės Ukrainos ir Lietuvos turizmo verslų atstovai bei žurnalistai.

Lietuva kasmet sulaukia vis daugiau užsienio turistų dėmesio: pagal apgyvendinimo įstaigų statistiką, 2016 m. Lietuvoje bent vieną naktį praleido 1,49 mln. turistų iš užsienio, o bendras šalies turizmo augimas siekė 9,8 proc. ir buvo beveik 4 proc. didesnis nei praėjusiais metais. Atvykstančių ukrainiečių skaičiaus augimas 2016 m. buvo rekordinis – 41,3 proc.

Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginys įvyks Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje, Buslivska 21, 01901 Kijevas, š.m. kovo 28 d., 13 val. Daugiau informacijos: registracija@konsultacijosverslui.lt

 

Šis renginys yra projekto „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas svarbioms atvykstamojo turizmo rinkoms“ dalis (Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0002)Renginį inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, jis įgyvendinamas ir finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.