Print »  

„Wayne‘s World Media Group“: „Padėsime amerikiečiams atrasti Lietuvą“

2017-05-26

Kompleksines Lietuvos turizmo rinkodaros priemones JAV teiks kompanija „Wayne‘s World Media Group“. Šią savaitę oficialiai pasirašyta Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos ir rinkodaros bei integruotos komunikacijos kompanijos sutartis 30 mėnesių laikotarpiui (iki 2020 m.).

“Tarp pagrindinių rinkodaros kompanijai keliamų tikslų – didinti JAV Lietuvos kaip patrauklios ir saugios turizmo šalies žinomumą ir gerinti jos įvaizdį. Taip pat vienas iš veiklos prioritetų – ieškoti patogesnio susisiekimo galimybių. Tikslinė auditorija, su kuria bus daugiausia dirbama, yra ne tik amerikiečiai, bet ir lietuviai išeiviai bei litvakai”, - atkreipia dėmesį Turizmo departamento Atvykstamojo turizmo poskyrio vyr.specialistė Indrė Šlyžiūtė, koordinuojanti Lietuvos turizmo rinkodarą JAV rinkoje.

“Wayne’s World Media Group”, įsikūrusi Niujorke, veikia nuo 2010 m. Tarp jos klientų – Lenkijos avialinijos „LOT“, Europos Komisija, Europos Kelionių Komisija, Amerikos kelionių operatorių asociacija ASTA, Čekijos, Australijos, Filipinų, Vengrijos turizmo biurai, kt.

Kompanija didelį dėmesį skirs elektroninei rinkodarai, darbui su žiniasklaida. Turizmo specialistams organizuos mokymus, pažintinius turus. Kartu su konsulatais ir ambasadomis rengs Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginius, dalyvaus turizmo parodose.

Pasak pažintiniame ture, kurį visiems Lietuvos turizmo atstovams užsienyje organizavo Turizmo departamentas gegužės 19-22 d. po Lietuvą, dalyvavusio “Wayne’s World Media Group” atstovo Wayne W.Lee, amerikiečius Lietuvoje labiausiai gali sudominti šalies įvairovė: “Tokioje mažoje teritorijoje turite tiek visko daug – nuo aukštosios virtuvės iki etnografinės žemaitiškos degustacijos tikrame kaime, nuo kaimo sodybų iki 5 žvaigždučių viešbučių, nuo istorija alsuojančių miestų iki natūralios gamtos, pavyzdžiui, vieną dieną gali vaikščioti UNESCO gatvėmis Vilniuje, kita jau plaukti pro gulbių kolonijas Mažojoje Lietuvoje ar stebėti kormoranus nacionaliniame parke Nidoje”.

Pagal apgyvendinimo įstaigų statistiką pernai Lietuvoje apsilankė 35,3 tūkst. turistų iš JAV, t.y. beveik 7 proc. daugiau nei 2015 m. Jų praleistų nakvynių skaičius mūsų šalies apgyvendinimo įstaigose šoktelėjo net ketvirtadaliu – 25,4 proc., o vidutinė viešnagės trukmė padidėjo 17,3 proc. Pirmąjį šių metų ketvirtį JAV turistų, apsistojusių Lietuvos apgyvendinimo įstaigose, pagausėjo net 27 proc.

Kompleksinės Lietuvos turizmo rinkodaros paslaugas profesionalios rinkodaros ir viešųjų ryšių kompanijos teikia ir kitose prioritetinėse Lietuvos atvkstamojo turizmo rinkose: Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje.

 

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-V-812 „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

 

Daugiau informacijos:

Gerda Butkuvienė

Atstovė žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos

Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 706 64 967

Mob.tel.: +370 616 17476

El.paštas: Gerda.butkuviene@tourism.lt;

www.tourism.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.